[:PREJ:] je křesťanská chválící hudební skupina při sboru ČCE v Odrách. Tato skupina je tvořena sedmi lidmi, kteří byli povoláni do služby našemu Pánu Ježíši Kristu. Dlouhou dobu se tato skupina, založená roku 2011, proměňovala, až do této doby, kdy se vše procedilo do nynější podoby. Stojíme ve chvalách na zdejších Bohoslužbách a z celého srdce se snažíme uctít našeho Pána. Píšeme také vlastní texty a rádi si zablbneme. Náš cíl je oslavit jméno toho, který změnil naše životy a dává nám požehnání do nich - Ježíše Krista.

Náš název [:PREJ:] vznikl krátce po založení naší chválicí skupinky. Jde o slovo "prý", které je zde zapsáno obecnou češtinou. Toto slovo je psáno v hranatých závorkách s dvojtečkama, protože značí anglickou výslovnost. V angličtině slovo "pray" znamená modlit se. Docílili jsme tedy toho, že náš název můžete vnímat na první pohled česky, ale když ho vyslovíte s vědomím, že je to anglicky, vznikne slovní spojení "modlit se".

Dotazy a postřehy

Datum: 24.07.2014

Vložil: Jiří Zapletal, Administrator

Titulek: Re: Good info

Thanks for your comment! :)

Datum: 11.05.2014

Vložil: Smithg624

Titulek: John

I appreciate, cause I discovered just what I used to be looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye dbdecddeaedddeeb

Datum: 24.07.2014

Vložil: Jiří Zapletal, Administrator

Titulek: Re: John

Thank U very much, God Bless U :)

Datum: 07.12.2013

Vložil: LUDMILA Pémová

Titulek: prej skupinka

I love Jesus track prostě jste všichni úžasní mám vás ráda nejlepší skupinka prostě super písníčky to prostě nemá chybu.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek